Restaurace

Naše restaurace je tradiční a vyhlášená již spoustu let. K jedinečnému výhledu na Broumovsko nabízíme českou kuchyni v klidném a nekuřáckém prostředí.

Více informací

Penzion

Ubytovací služby poskytujeme v nově zrekonstruovaných a útulných pokojích s příslušenstvím, WiFi připojením a parkováním zdarma.

Více informací

Tipy na výlet

V každém ročním odobí si přijdete na své. Jaro-léto: cyklotrasy, Adršpaško-Teplické skály, Hitlerovy podzemní továrny v Sovích horách. Podzim: ráj houbařů. Zima - sjezdovka přímu u penzionu.

Více informací

Pro zasílání aktuálních novinek, napište prosím svůj e-mail a potvrďte odběr novinek.

Vážení hosté,

vítáme Vás na stránkách chaty "Vyhlídka", která se nachází v Javořích horách (660 m n. m.) v osadě Janovičky, cca 1 km od hranic s Polskou republikou. Tato osada byla založena opatem Janem z Chotova, na jehož počest získala i jméno.

Dnes jsou Janovičky typickou rekreační osadou, známou především jako turistické a lyžařské středisko, se zárukou čistého a klidného prostředí vhodného k celoroční rekreaci. Z naší chaty je přímý pohled na Broumovskou kotlinu, Broumovské stěny a Krkonoše. Při návštěvě Janoviček nezapomeňte navštívit historické městečko Broumov a nedaleké Adršpašsko-Teplické skály.

Chata Vyhlídka Vám nabízí ubytování v nově rekonstruovaných dvoulůžkových pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením, TV a SAT. Cena ubytování obsahuje snídani. Připojení k internetu je možné pomocí bezdrátové sítě WiFi v prostorách restaurace, a to ZDARMA.  Prostornou restauraci můžete využívat k polopenzi a plné penzi. Restaurace je též vhodná k pořádání firemních a rodinných večírků. Vyhlášené jsou zde svatební hostiny.

Příjemný pobyt na Broumovsku Vám přeje personál chaty "Vyhlídka".

Restaurace

Restaurace

Restaurace

Kontakt

Telefon: +420 491 520 036
Mobil: +420 736 633 447
E-mail: chatavyhlidka@seznam.cz

Děkujeme Vám za Váš zájem o naše služby.
Při Vašem zájmu nás prosím kontaktujte
na e-mail nebo na mobilní telefon.

Google maps

Fakturační údaje

Provozovatel

Velká Ves a.s.
Lípová 472/10
CZ 120 00 Praha 2

IČ: 46507221
DIČ: CZ46507221
jsme plátci DPH